• Zadzwoń, napisz e-mail lub skotaktuj się przez formularz kontaktowy

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2015/2016

VI Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny "Od Bacha do ...", Syców 21.06.2016 r.

Małgorzata Taras - Lider Grupy II

Dagmara Michalczyk - II miejsce, grupa I

Amelia Michalczyk – wyróżnienie, w grupa II

Nauczyciel Liliana Rydz

 

IV Kępiński Festiwal i XIII Ogólnopolski Konkurs Gitary Klasycznej im. A. Tansmana, Kępno – 12-13.05.2016 r.

Filip Smyrek

wyróżnienie, kategoria soliści, grupa II

kwartet gitarowy w składzie: Ewelina Idzikowska, Sara Kasprzak, Joanna Pietrzykowska i Paweł Maryniak

wyróżnienie, kategoria zespoły

Nauczyciel Barbara Jabłońska

 

Międzyszkolny Konkurs Solfeżowy, Syców 12.05.2016 r.

Patrycja Rabiega - II miejsce

Alicja Akulicz - III miejsce

Nauczyciel Małgorzata Chabierska

 

IV Spotkania Młodych Akordeonistów, Brzeziny 11.05.2016 r.

Mikołaj Michalczyk - Laureat I miejsca, grupa I

Julian Rozwadowski - II miejsce, grupa III (I miejsca nie przyznano)

Patrycja Rabiega - III miejsce, grupa II

Nauczyciel Sławomir Moch

 

I Regionalny Przegląd Instrumentów Dętych Drewnianych, Jarocin 22.04.2016 r.

Joanna Biczysko

Wyróżnienie, grupa I

Nauczyciel Robert Matuszewski

 

III Konkurs Gitarowy "Trenuj Wytrwale jak Mistrzowie", Oleśnica 22.04.2016 r.

Filip Smyrek

III miejsce, grupa IV

nauczyciel: Barbara Jabłońska

 

Ogólnopolski Konkurs Akordeonowy dla szkół muzycznych I stopnia, Słupca 06.-08.04.2016 r.

Patrycja Rabiega - III miejsce, kategoria I

Julian Rozwadowski – wyróżnienie, kategoria II

Nauczyciel Sławomir Moch

 

VIII Turniej Młodych Akordeonistów, Oleśnica 16.03.2016 r.

Patrycja Rabiega - II miejsce, grupa II

Mikołaj Michalczyk - wyróżnienie

Nauczyciel Sławomir Moch

 

X Regionalny Konkurs Pianistyczny, Gostyń 11-12.03.2016 r.

Marta Idzikowska - I miejsce, grupa II

Małgorzata Taras - wyróżnienie za wzorowe wykonanie polifonii, grupa III

Jakub Kempa – wyróżnienie, grupa III

Nauczyciel Liliana Rydz

 

XII Muzyczne Spotkania Najmłodszych Pianistów, Sieradz 12.12.2015 r.

Marta Idzikowska

 wyróżnienie

Nauczyciel Liliana Rydz

 

XX Wielkopolski Konkurs Uczniów Klas Instrumentów Dętych, Poznań 05.12.2015 r.

Kacper Samulski

wyróżnienie

Nauczyciel Mateusz Fidyka