• Zadzwoń, napisz e-mail lub skotaktuj się przez formularz kontaktowy

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2018/2019

IV Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny im. Aleksandra Tansmana w Łodzi, 13-14.05.2019 r.

Maja Mendel - wyróżnienie w grupie I

Nauczyciel Liliana Rydz

 

X International Music Competition, Belgrad (Serbia), 09.05.2019 r.

Florian Taras - II miejsce w kategorii II

Mikołaj Michalczyk - I miejsce w kategorii IV

Patrycja Rabiega - II miejsce w kategorii V

Julian Rozwadowski - II miejsce w kategorii IV

Nauczyciel Sławomir Moch

 

X International Music Competition, Belgrad (Serbia), 09.05.2019 r.

Lilianna Ślusarek - III miejsce w kategorii IV

Nauczyciel Liliana Rydz

 

Międzynarodowy Konkurs Akordeonowy, Ostrava, Czechy 11-13.04.2019 r.

Florian Taras - III miejsce w kategorii II

Mikołaj Michalczyk - II miejsce w kategorii III

Julian Rozwadowski - wyróżnienie w kategorii III

Patrycja Rabiega - wyróżnienie w kategorii IV

Nauczyciel Sławomir Moch

 

XVI Grudziądzki Konkurs Akordeonowy, Grudziądz 5-6.04.2019 r.

Mikołaj Michalczyk - I miejsce w kategorii II

Patrycja Rabiega - II miejsce w kategorii III

Nauczyciel Sławomir Moch

 

XI Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny, Kościan 07.03.2019 r.

Kamil Słowikowski - wyróżnienie w grupie II

Marta Idzikowska - wyróżnienie w grupie III

Nauczyciel Liliana Rydz

 

II Ogólnopolski Festiwal Akordeonowy im. prof. Mirosława Niziurskiego Szkół Muzycznych I i II stopnia, Kielce 01.-02.03.2019 r.

Florian Taras - III miejsce w kategorii II

Mikołaj Michalczyk - wyróżnienie w kategorii III

Patrycja Rabiega - wyróżnienie w kategorii IV

Nauczyciel Sławomir Moch

 

Międzynarodowy Konkurs Akordeonowy AKKORDEON - WETTBEWERB 2019, Wiedeń 24.02.2019 r.

Mikołaj Michalczyk - II miejsce w kategorii 1C

Nauczyciel Sławomir Moch

 

25. Międzynarodowy Festiwal Muzyki Akordeonowej, Przemyśl 05-08.12.2018 r.

Florian Taras - udział w kategorii I, wynik ogólny 4,9

Nauczyciel Sławomir Moch

 

XXIV Słupeckie Spotkania Muzyczne, Słupca 22-23.11.2018 r.

Mikołaj Michalczyk - Laureat w grupie III

Patrycja Rabiega - wyróżnienie w grupie III

Nauczyciel Sławomir Moch