Font:
Powiększ
A+
Pomniejsz
A-
Kolor:
Kontrast
A
Reset
  • Zadzwoń, napisz e-mail lub skotaktuj się przez formularz kontaktowy

Informacje dla Uczniów i Rodziców związane z organizacją nowego roku szkolnego

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!

Ze względów bezpieczeństwa w bieżącym roku szkolnym również odstępujemy od uroczystej inauguracji roku szkolnego 2021/2022. W związku z tym, prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami.

W zakładce „do pobrania” zamieszczone zostały:
- przydział uczniów klas pierwszych do poszczególnych nauczycieli;
- ramowy plan nauczania;
- plan zajęć teoretycznych na rok szkolny 2021/2022 obowiązujący na dzień 1 września 2021 r.

 

31 sierpnia 2021 r. (tj. we wtorek) na stronie internetowej szkoły w zakładce "do pobrania" zostanie zamieszczony harmonogram spotkań z nauczycielami w celu ustalenia zajęć indywidualnych z instrumentu głównego, fortepianu dodatkowego i akompaniamentu. Na ustalanie zajęć indywidualnych prosimy zabrać ze sobą plan lekcji ze szkoły ogólnokształcącej.

Przypominamy o konieczności zachowania reżimu sanitarnego, obowiązku dezynfekcji rąk, noszenia maseczek i zachowania dystansu społecznego na terenie szkoły.

Ze względów bezpieczeństwa uprzejmie prosimy o obecność z dzieckiem na ustalaniu planu zajęć indywidualnych tylko jednego rodzica.

Na najbliższe zajęcia chóru, tj. 3 września p. E. Olek zaprasza jedynie uczniów klasy IV sześcioletniego cyklu nauczania i II czteroletniego cyklu nauczania na wstępne przesłuchanie i przydzielenie do danego głosu.

Pierwsze zajęcia z teorii (kształcenia słuchu, rytmiki i audycji muzycznych) odbędą się zgodnie z planem 6 września 2021 r. tj. w poniedziałek.

Uczniom przypominamy o bezwzględnym obowiązku noszenia obuwia zmiennego już od 1 września.