Font:
Powiększ
A+
Pomniejsz
A-
Kolor:
Kontrast
A
Reset
  • Zadzwoń, napisz e-mail lub skotaktuj się przez formularz kontaktowy

Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2022/2023

 

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice!

 

Ze względów bezpieczeństwa odchodzimy od uroczystości inaugurującej nowy rok szkolny. Na stronie internetowej Szkoły zostały zamieszczone najważniejsze informacje organizacyjne:

- ramowy plan nauczania (wykaz obowiązkowych przedmiotów edukacyjnych artystycznych z podziałem na cykle nauczania i klasy);

- plan zajęć teoretycznych;

- przydział uczniów nowoprzyjętych do poszczególnych nauczycieli i przeniesienia

- harmonogram spotkań z nauczycielami przedmiotów głównych, fortepianu dodatkowego i akompaniamentu.

 

Spotkanie organizacyjne p. Małgorzaty Chabierskiej (nauczyciela kształcenia słuchu i podstaw rytmiki) z uczniami klasy I cyklu sześcioletniego i ich rodzicami odbędzie się 5 września o godz. 15.30 w sali nr 23.

 

Lista podręczników do kupienia przez rodziców we własnym zakresie do kształcenia słuchu (kl. I-III cyklu sześcioletniego):

- klasa I: L. Florek, I. Tomera - Chmiel, T. Stachak – „Nasza Muzyka 1”, wydawnictwo Euterpe;

-klasa II: L. Florek, I. Tomera – Chmiel, T. Stachak – „Nasza Muzyka 1”, wydawnictwo Euterpe;

- klasa III: J. Chroł, J. Tomkowska – „Musicalite klasa 3”

M. Ćwiklińska, M. Rogozińska - "Dyktanda elementarne" dla klasy III szkoły muzycznej I stopnia, zeszyt ucznia, wydawnictwo Triangel.

 

Spotkania dyrektora szkoły i p. Alicji Kaszkowiak (nauczycieli przedmiotów kształcenie słuchu i audycje muzyczne) z rodzicami i uczniami klas IV-VI cyklu sześcioletniego  i II-IV cyklu czteroletniego odbędą się 7 września w sali koncertowej według następującego rozkładu:

16.40 kl. II c.4 i IV c.6

17.30 kl. III c.4 i V c.6

18.20 kl. IV c.4 i VI c.6

Na najbliższe zajęcia chóru, tj. 2 września p. Ewa Olek zaprasza wyłącznie uczniów klas II c.4 i IV c.6 w celu wstępnego przesłuchania i przydzielenia do głosów.